Accountmanagers voor ondernemers

Hebt u een vraag over ondernemen in gemeente Hoogeveen? Dan zijn onze accountmanagers Economische Zaken uw eerste aanspreekpunt.

Gea Weerts

Coördinator team Economische Zaken

  • Economische Zaken algemeen
  • Open Bedrijven Dag
  • Hoogeveen on Stage
  • STiB: voor ondernemers, door ondernemers

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-52 37 63 28
E-mail: g.weerts@dewoldenhoogeveen.nl

Josee Bakker

Accountmanager Economische Zaken

  • Bedrijventerrein De Wieken
  • Logistiek Centrum Hoogeveen (LCH-terrein)
  • De dorpen
  • Sector Transport en Logistiek

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-29 60 45 87
E-mail: josee.bakker@dewoldenhoogeveen.nl

Johann Bisschop

Accountmanager Economische Zaken

  • Grote bedrijven met meer dan 75 fte
  • Ambassadeurs Netwerk Burgemeester (ANB)
  • Collegewerkbezoeken

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-52 37 63 17
E-mail: j.bisschop@dewoldenhoogeveen.nl

Edwin Claassen

Accountmanager Economische Zaken

  • Buitenvaart I
  • Grittenhofterrein
  • Riegmeer
  • Kantorenlocaties Schutlanden en Stationsgebied

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-52 37 63 30
E-mail: e.claassen@dewoldenhoogeveen.nl

José Reinholtd

Accountmanager en beleidsadviseur Economische Zaken

  • Recreatie en Toerisme
  • Leader Zuidwest Drenthe

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-36 41 66 59
E-mail: j.reinholtd@dewoldenhoogeveen.nl

Emile Sieders

Accountmanager Economische Zaken

  • Regionale samenwerking
  • Aansluiting onderwijsmarkt en arbeidsmarkt
  • Ondernemersvereniging Ondernemend Hoogeveen
  • High Tech Systems & Materials (HTSM)

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-46 91 03 12
E-mail: emile.sieders@dewoldenhoogeveen.nl

Rob Tolman

Accountmanager Economische Zaken en horecacoördinator

  • Centrumgebieden
  • Horeca
  • Retail

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-52 30 26 43
E-mail: r.tolman@dewoldenhoogeveen.nl

Rogier Molenaar

Beleidsadviseur Economische Zaken

  • Economisch beleid
  • Afstemming met provincie

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-15 85 01 59
E-mail: r.molenaar@dewoldenhoogeveen.nl

Rosanne van 't Slot

Procesbegeleider vitale vakantieparken

  • Transformatie vakantieparken

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-40 93 05 72
E-mail: r.vant.slot@dewoldenhoogeveen.nl

Anita Stapel

Ondersteuner team Economische Zaken

  • Officemanager en secretariële ondersteuning team EZ
  • Coördinatie bedrijfsbezoeken wethouders
  • Organisatie ondernemersbijeenkomsten

Telefoon: 14 0528
Mobiel: 06-40 33 42 71
E-mail: a.stapel@dewoldenhoogeveen.nl

Contact met de gemeente

U bent welkom in het gemeentehuis in Hoogeveen. Om direct geholpen te kunnen worden adviseren wij u om een afspraak te maken.

Telefoon

14 0528

Vandaag gesloten

Openingstijden (zonder afspraak)

Vandaag gesloten Morgen van 09:00 tot 13:00 uur

Bezoekadres

Raadhuisplein 24
7901 BW Hoogeveen

Postadres

Postbus 20.000
7900 PA Hoogeveen
info@hoogeveen.nl