Geen kwitantie of bon
Je betaalt zoals je gewend bent, maar zonder geprinte bon. Heb je toch een bon nodig voor bijvoorbeeld een declaratie? Dan kun je gewoon je bankafschrift gebruiken. Daar staat alle informatie op die je nodig hebt. Gebruik je liever een parkeerapp? Dat kan nog steeds.
Werkzaamheden
Vanaf 13 oktober zijn op verschillende plekken in het centrum, werkzaamheden te zien bij de huidige parkeerautomaten. Dat is de voorbereiding op de vervanging. Parkeren blijft op alle parkeerterreinen gewoon betaald, ook tijdens deze periode.
De vervanging start op 20 oktober. Tijdens deze werkzaamheden kun je soms wat hinder ondervinden bij het betalen of parkeren. Rond 27 oktober zijn alle nieuwe automaten in gebruik.
In de herfstvakantie gratis parkeren in de Kaap
Tijdens de herfstvakantie (20 t/m 26 oktober) kun je gratis parkeren in parkeergarage De Kaap. Je ontvangt bij het inrijden wel een parkeerbonnetje; dat heb je nodig om de garage weer te verlaten.
Vanaf 27 oktober parkeer je in Hoogeveen slimmer en duurzamer: geen bonnetjes meer, wél gemak.
Meer informatie is te vinden op hoogeveen.nl/parkeren.