Lees voor

Ontwerpateliers

Ontwerpateliers 2e ronde - 21.09.2007

Ontwerpateliers 2eronde


Dag 1: dinsdag 9 oktober

Dag 2: woensdag 10 oktober


Agenda enveloppe 1:


Dag 1 – 9 oktober


11.00-13.00 – groep 0

locatie: Hoofdstraat Kerk

Hoofdstraat Noord (gebied ten noorden van de Grote Kerkstraat)

  • eigenaren, ondernemers en bewoners ten noorden van de Grote Kerkstraat


13.00 – 14.00 uur PAUZE


14.00 uur – 16.00 uur – groep 1

locatie: Hoofdstraat Kerk

Cultuur, Uitgaan Mauritshof, Horeca Kerkstraat, Tamboerpassage

  • eigenaren, ondernemers


17.00 uur –18.00 uur – groep jongeren

locatie: Hoofdstraat Kerk

  • jongeren


18.00 – 19.30 PAUZE


19.30 uur – 21.30 uur – groep 2

locatie: Hoofdstraat Kerk

Mauritsplein, Willemskade, Tamboerpassage

  • eigenaren en bewoners Mauritsplein, Willemskade, Tamboerpassage


Dag 2 – 10 oktober


9.00 uur – 10.30 uur – groep 3

locatie: Hoofdstraat Kerk

Het groene plein

- eigenaren en bewoners

Ontwerpateliers 2eronde


Dag 1: dinsdag 9 oktober

Dag 2: woensdag 10 oktober


Agenda enveloppe 2:


Dag 1 – 9 oktober


14.00 uur – 16.00 uur - groep 3

locatie: Infocentrum

Hoofdstraat – beide zijden van de cascade

  • eigenaren, ondernemers en bewoners


17.00 uur – 18.00 uur – groep jongeren

locatie: Infocentrum

  • jongeren


18.00 uur – 19.30 uur – PAUZE


19.30 uur – 21.30 uur – groep 2

locatie: Infocentrum

Oostzijde van Hoofdstraat – omgeving park Dwingeland/Stoekeplein

  • bewoners en eigenaren


Dag 2 – 10 oktober


9.00 uur – 11.00 uur – groep 4

locatie: Infocentrum

Hoofdstraat – beide zijden ten noorden van de cascade

  • eigenaren, ondernemers en bewoners


13.30 uur – 14.30 uur – groep 6

locatie: Infocentrum

Van Echtenstraat

  • ondernemers en bewoners


Ontwerpateliers 2eronde


Dag 1: dinsdag 9 oktober

Dag 2: woensdag 10 oktober


Agenda enveloppe 3:


Dag 1 – 9 oktober


11.00 uur – 13.00 uur – groep 6

locatie: Nederlands Hervormde Kerk van Echtenstraat 37

Ontwikkelingen omgeving Beukemaplein

  • Eigenaren, bewoners, participanten

13.00 uur – 14.00 uur – PAUZE

14.00 uur – 16.00 uur – groep 1
locatie: Nederlands Hervormde Kerk van Echtenstraat 37

Ontwikkelingen Schutstraat, ’t Haagje en de Alteveerstraat

  • ondernemers

16.00 uur – 17.00 uur – PAUZE


17.00 uur – 19.00 uur – groep 5

locatie: Nederlands Hervormde Kerk van Echtenstraat 37

Ontwikkelingen in de Hoofdstraat Zuid (gebied ten zuiden van Jonkheer de Jongestraat)

  • eigenaren, ondernemers en bewoners


19.00 uur – 19.30 uur PAUZE


19.30 uur – 21.30 uur – groep 2

locatie: Nederlands Hervormde Kerk van Echtenstraat 37

Schutstraat, ’t Haagje, Alteveerstraat

  • eigenaren en bewoners

Zoeken