Sportmedewerkers

De sportfunctionarissen zetten zich in op het gebied van sport, bewegen en een gezonde leefstijl. Zij zorgen dat er voor iedereen een passend sportaanbod is. Voor elke wijk, dorp en bijzondere doelgroep is er een sportfunctionaris actief. Diegene is het aanspreekpunt voor scholen en verenigingen in dit gebied. De sportfunctionaris onderhoudt contacten en helpt met het opzetten van activiteiten.

Contactpersonen

Algemeen
Telefoon: 14 0528
E-mail: sport@hoogeveen.nl

Martijn Schuring
E-mail: m.schuring@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Beleidsmedewerker Sport

Gertjan Dieters
E-mail: g.dieters@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Teamleider beheer sportaccommodaties en keuring sportaccommodaties

Marjolein Kracht: 
E-mail: m.kracht@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Regisseur openbare ruimte Sport

Gert van Eck
E-mail: g.van.eck@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Bedrijfsleider zwembad De Dolfijn

Ina Zwiers
E-mail: verhuursportaccommodaties@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Verhuur sportaccommodaties

Sportfunctionarissen

Leonie Bezema

Telefoon: 06-43405492
E-mail: l.bezema@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Centrum, Fluitenberg, Nieuweroord, Pesse, Stuifzand, Tiendeveen en Venesluis 
Taken: Sportakkoord Hoogeveen

Frank Bosma

Telefoon: 06-81024201
E-mail: f.bosma@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: De Weide en Erflanden
Taken: Ondersteuning van verenigingen

Melissa Hesse

Telefoon: 06-38990340
E-mail: m.hesse@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Krakeel

Nienke IJmker

Telefoon: 06-52302770
E-mail: n.ijmker@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Elim, Hollandscheveld, Nieuwlande en Noordscheschut
Taken: Aangepast sporten

Suzanne Nijmeijer

Telefoon: 06-31655470
E-mail: s.nijmeijer@dewoldenhoogeveen.nl
Taken: Preventiemenu, speciaal onderwijs en sportstimulering (overige projecten)

Leny Oostenveld

Telefoon: 06-29503469
E-mail: l.oostenveld@dewoldenhoogeveen.nl
Taken: Sportstimulering, co√∂rdinatie Jeugdfonds Sport en Cultuur en evenementen Bentinckspark

Leoni Pleiter

Telefoon: 06-55470123
E-mail: l.pleiter@dewoldenhoogeveen.nl
Taken: JOGG-coördinator

Peter van Schaik

Telefoon: 06-28465429
E-mail: p.van.schaik@dewoldenhoogeveen.nl
Taken: Sportakkoord Hoogeveen en ondersteuning van verenigingen

Wilco Stevens

Telefoon: 06-18527591
E-mail: w.stevens@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Hoogeveen Zuid en Wolfsbos

Femke Oostingh

Telefoon: 06-52490043
E-mail: f.oostingh@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Teamleider sportfunctionarissen en cultuurcoaches

Contact met de gemeente

Maak online een afspraak voordat u langskomt op het gemeentehuis. Of bel met de gemeente.

Telefoon

14 0528

Vandaag bereikbaar tot 17:00 uur

Bezoekadres

Raadhuisplein 24
7901 BW Hoogeveen

Postadres

Postbus 20.000
7900 PA Hoogeveen
info@hoogeveen.nl
Verstuur een veilig bericht