U kunt op het gemeentehuis alleen langskomen op afspraak.

Sportmedewerkers

De sportfunctionarissen zetten zich in op het gebied van sport, bewegen en een gezonde leefstijl. Zij zorgen dat er voor iedereen een passend sportaanbod is. Voor elke wijk, dorp en bijzondere doelgroep is er een sportfunctionaris actief. Diegene is het aanspreekpunt voor scholen en verenigingen in dit gebied. De sportfunctionaris onderhoudt contacten en helpt met het opzetten van activiteiten.

Contactpersonen

Algemeen
Tel.: 14 0528
E-mail: sport@hoogeveen.nl

Martijn Schuring
E-mail: m.schuring@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: beleidsmedewerker Sport

Gertjan Dieters
E-mail: g.dieters@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: teamleider beheer sportaccommodaties en keuring sportaccommodaties

Marjolein Kracht: 
E-mail: m.kracht@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: regisseur openbare ruimte Sport

Gert van Eck
E-mail: g.van.eck@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: teamleider beheer sportaccommodaties en keuring sportaccommodaties

Ina Zwiers
E-mail: verhuursportaccommodaties@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: verhuur sportaccommodaties

Sportfunctionarissen

Stefan Freriks

Tel.: 06-31655475
E-mail: s.freriks@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Bentinckspark, Pesse, Tiendeveen, Stuifzand, Fluitenberg, Nieuweroord, Wolfsbos en Seniorensport

Nienke IJmker

Tel.: 06-52302770
E-mail: n.ijmker@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Noordscheschut, Hollandscheveld, Nieuwlande, Elim en aangepast sporten

Suzanne Nijmeijer

Tel.: 06-31655470
E-mail: s.nijmeijer@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Hoogeveen centrum, Zuid, speciaal onderwijs

Leny Oostenveld

Tel.: 06-29503469
E-mail: l.oostenveld@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Sportstimulering, co√∂rdinatie Jeugdfonds Sport en Cultuur en evenementen Bentinckspark

Leoni Pleiter

Tel.: 06-55470123
E-mail: l.pleiter@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: JOGG-coördinator

Peter van Schaik

Tel.: 06-28465429
E-mail: mpvanschaik@gmail.com
Gebied: Roelof van Echten College, verenigingsondersteuning en HHC

Gido Verschuren

Tel.: 06-18527408
E-mail: g.verschuren@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: De Weide - Erflanden en Krakeel

Harold Wassink

Tel.: 06-51118733
E-mail: h.wassink@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Teamleider sportfunctionarissen 

Contact met de gemeente

Maak online een afspraak voordat u langskomt op het gemeentehuis. Of bel met de gemeente.

Telefoon

14 0528

Vandaag gesloten

Bezoekadres

Raadhuisplein 24
7901 BW Hoogeveen

Postadres

Postbus 20.000
7900 PA Hoogeveen
info@hoogeveen.nl