Hebt u een afspraak in het gemeentehuis? Dan graag een mondkapje op. U kunt alleen langskomen op afspraak.

Sportmedewerkers

De sportfunctionarissen zetten zich in op het gebied van sport, bewegen en een gezonde leefstijl. Zij zorgen dat er voor iedereen een passend sportaanbod is. Voor elke wijk, dorp en bijzondere doelgroep is er een sportfunctionaris actief. Diegene is het aanspreekpunt voor scholen en verenigingen in dit gebied. De sportfunctionaris onderhoudt contacten en helpt met het opzetten van activiteiten.

Contactpersonen

Algemeen
Tel.: 14 0528
E-mail: sport@hoogeveen.nl

Martijn Schuring
E-mail: m.schuring@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: beleidsmedewerker Sport

Gert van Eck
E-mail: g.van.eck@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: teamleider beheer sportaccommodaties en keuring sportaccommodaties

Anita Rijpers
E-mail: a.rijpers@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: regisseur openbare ruimte Sport

Marjolijn Kracht en Ina Zwiers
E-mail: verhuursportaccommodaties@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: verhuur sportaccommodaties

Harold Wassink
E-mail: h.wassink@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: teamleider sportfunctionarissen en coördinator Actieplan Sport en Bewegen

Leo Kramer
E-mail: l.kramer@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: bedrijfsleider zwembad De Dolfijn

Sportfunctionarissen

Rianne Bijl

Tel.: 06-11726883
E-mail: r.bijl@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Jeugdfonds Elim en Hollandscheveld

Stefan Freriks

Tel.: 06-31655475
E-mail: s.freriks@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Bentinckspark, Pesse, Tiendeveen, Stuifzand, Fluitenberg, Nieuweroord, Wolfsbos en Seniorensport

Nienke IJmker

Tel.: 06-52302770
E-mail: n.ijmker@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Krakeel, Noorscheschut, Nieuwelande, aangepast sporten

Suzanne Nijmeijer

Tel.: 06-31655470
E-mail: s.nijmeijer@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Hoogeveen centrum, Zuid, speciaal onderwijs

Leny Oostenveld

Tel.: 06-29503469
E-mail: l.oostenveld@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Sportstimulering, coördinatie Jeugdfonds Sport en Cultuur en evenementen Bentinckspark

Leoni Pleiter

Tel.: 06-55470123
E-mail: l.pleiter@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: JOGG-coördinator, Gezonde scholen en preventiemenu

Peter van Schaik

Tel.: 06-28465429
E-mail: mpvanschaik@gmail.com
Gebied: Roelof van Echten College, verenigingsondersteuning en HHC

Frank Schuurman

Tel.: 06-55470112
E-mail: f.schuurman@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Ondersteuning projecten

Gido Verschuren

Tel.: 06-36421364
E-mail: g.verschuren@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Elim en Hollandscheveld

Harold Wassink

Tel.: 06-51118733
E-mail: h.wassink@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Teamleider sportfunctionarissen 

Eefke Weismann-Hooijer

Tel.: 06-55990920
E-mail: ehooijer@sportdrenthe.nl
Gebied: Seniorensport

Contact met de gemeente

Door de maatregelen vanwege het coronavirus kunnen wij u helaas alleen op afspraak op het gemeentehuis ontvangen.

Telefoon

14 0528

Vandaag bereikbaar van 09:00 tot 17:00 uur

Bezoekadres

Raadhuisplein 24
7901 BW Hoogeveen

Postadres

Postbus 20.000
7900 PA Hoogeveen
info@hoogeveen.nl