Sportmedewerkers

De sportfunctionarissen zetten zich in op het gebied van sport, bewegen en een gezonde leefstijl. Zij zorgen dat er voor iedereen een passend sportaanbod is. Voor elke wijk, dorp en bijzondere doelgroep is er een sportfunctionaris actief. Diegene is het aanspreekpunt voor scholen en verenigingen in dit gebied. De sportfunctionaris onderhoudt contacten en helpt met het opzetten van activiteiten.

Contactpersonen

Algemeen
Tel.: 14 0528
E-mail: sport@hoogeveen.nl

Martijn Schuring
E-mail: m.schuring@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: beleidsmedewerker Sport

Gert van Eck
E-mail: g.van.eck@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: teamleider beheer sportaccommodaties en keuring sportaccommodaties

Anita Rijpers
E-mail: a.rijpers@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: regisseur openbare ruimte Sport

Marjolijn Kracht en Ina Zwiers
E-mail: verhuursportaccommodaties@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: verhuur sportaccommodaties

Leny Oostenveld
E-mail: l.oostenveld@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: medewerker sportstimulering en evenementencoördinator Bentinckspark

Harold Wassink
E-mail: h.wassink@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: teamleider sportfunctionarissen en coördinator Actieplan Sport en Bewegen

Sportfunctionarissen

Rianne Bijl

Tel.: 06-11726883
E-mail: r.bijl@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Jeugdfonds Elim en Hollandscheveld

Gerdo van Dalen

Tel.: 06-52580764
E-mail: gerdo.van.dalen@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Zuid en Wolfsbos

Stefan Freriks

Tel.: 06-31655475
E-mail: s.freriks@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Bentinckspark, Pesse, Tiendeveen en Stuifzand

Nienke IJmker

Tel.: 06-52302770
E-mail: n.ijmker@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Krakeel, Noorscheschut, Nieuwelande, aangepast sporten

Berna Nijboer

Tel.: 06-55470166
E-mail: b.nijboer@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Kattouw, Trasselt en Erflanden

Suzanne Nijmeijer

Tel.: 06-31655470
E-mail: s.nijmeijer@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Hoogeveen centrum en speciaal onderwijs

Leoni Pleiter

Tel.: 06-55470123
E-mail: l.pleiter@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Zuid, Wolfsbos em JOGG-coördinator

Peter van Schaik

Tel.: 06-28465429
E-mail: mpvanschaik@gmail.com
Gebied: Roelof van Echten College en HHC

Frank Schuurman

Tel.: 06-55470112
E-mail: f.schuurman@dewoldenhoogeveen.nl
Gebied: Elim en Hollandscheveld

Harold Wassink

Tel.: 06-51118733
E-mail: h.wassink@dewoldenhoogeveen.nl
Functie: Teamleider sportfunctionarissen De Wolden en Hoogeveen

Eefke Weismann-Hooijer

Tel.: 06-55990920
E-mail: ehooijer@sportdrenthe.nl
Gebied: Seniorensport

Contact met de gemeente

U bent welkom in het gemeentehuis in Hoogeveen. Om direct geholpen te kunnen worden adviseren wij u om een afspraak te maken.

Telefoon

14 0528

Vandaag bereikbaar van 09:00 tot 17:00 uur

Openingstijden

Vandaag geopend van 09:00 tot 17:00 uur Morgen van 09:00 tot 17:00 uur

Bezoekadres

Raadhuisplein 24
7901 BW Hoogeveen

Postadres

Postbus 20.000
7900 PA Hoogeveen
info@hoogeveen.nl