Lees voor

Contactpersonen

Vanuit de gemeente Hoogeveen wordt met een team van circa 50 medewerkers gewerkt aan een Sportief Hoogeveen. Hieronder vallen o.a. de medewerkers in het zwembad, het onderhoudsteam van de sportaccommodaties en het team sportfunctionarissen. Hieronder vindt u een overzicht en de gegevens om met de juiste medewerker in contact te komen.

Martijn Schuring Beleidsmedewerker Sport m.schuring@dewoldenhoogeveen.nl
Gert van Eck Teamleider beheer sportaccommodaties en keuring sportaccommodaties g.van.eck@dewoldenhoogeveen.nl
Anita Rijpers Regisseur openbare ruimte Sport  a.rijpers@dewoldenhoogeveen.nl
Marjolijn Kracht Verhuur sportaccommodaties  Verhuursportaccommodaties@ dewoldenhoogeveen.nl
Ina Zwiers Verhuur sportaccommodaties Verhuursportaccommodaties@ dewoldenhoogeveen.nl
Leny Oostenveld Medewerker sportstimulering en evenementencoördinator Bentinckspark l.oostenveld@dewoldenhoogeveen.nl
Harold Wassink Teamleider sportfunctionarissen en coördinator Actieplan Sport en Bewegen h.wassink@dewoldenhoogeveen.nl
Aline Masselink Bedrijfsleider zwembad De Dolfijn a.masselink@dewoldenhoogeveen.nl


Algemeen e-mailadres: sport@hoogeveen.nl
Algemeen telefoonnummer: 14-0528
Verhuur sportaccommodaties: 0528-291040
Website: http://www.sportiefhoogeveen.nl/

Uitgelicht

Zoeken