Lees voor

Accountmanagers

Het team Economische Zaken (EZ) is onderdeel van de eenheid Fysieke Leefomgeving van de Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen. Het team EZ richt zich op een brede dienstverlening aan ondernemers. Wij willen dat het Hoogeveen economisch goed gaat. Daarom zoeken we de samenwerking met u als ondernemer graag op.  

De accountmanagers Economische Zaken zijn uw eerste aanspreekpunt bij veranderingen in uw bedrijf of andere ondernemer gerelateerde onderwerpen. Zij kunnen u helpen als u op zoek bent naar een nieuwe vestigingslocatie, maar ook om verbindingen te leggen met het onderwijs, andere overheden en partners die een bijdrage kunnen leveren aan de Hoogeveense economie. Maak kennis met onze accountmanagers en aarzel niet om met uw vragen contact op te nemen.

Het accountteam Economische Zaken van gemeente Hoogeveen

   
gea

Gea Weerts

Gea Weerts is coördinator van het team Economische Zaken
en is het eerste aanspreekpunt voor:

  • Economische Zaken Algemeen
  • Open Bedrijven Dag
  • Hoogeveen on Stage
  • STiB: Voor ondernemers, door ondernemers (o.a. startersstimulering)

T 14 0528
M 06 - 523 76 328
g.weerts@dewoldenhoogeveen.nl

   

josee

Josee Bakker

Josee Bakker is accountmanager Economische
Zaken en is het eerste aanspreekpunt bedrijven op:

  • Bedrijventerrein De Wieken
  • Logistiek Centrum Hoogeveen (LCH-terrein)
  • De dorpen 
  • Sector Transport & Logistiek

T 14 0528
M 06 - 296 04 587
E josee.bakker@dewoldenhoogeveen.nl

   

johann

Johann Bisschop

Johann Bisschop is accountmanager Economische Zaken
en eerste aanspreekpunt voor:

  • Grote bedrijven > 75 fte
  • Ambassadeurs Netwerk Burgemeester (ANB)
  • Collegewerkbezoeken 

T 14 0528
M 06 - 523 76 317
E j.bisschop@dewoldenhoogeveen.nl

   

edwin

Edwin Claassen

Edwin Claassen is accountmanager Economische
Zaken en is het eerste aanspreekpunt voor bedrijven op:

  • Buitenvaart I
  • Grittenhofterrein
  • Riegmeer
  • Kantorenlocaties: Schutlanden en Stationsgebied

T 14 0528
M 06 - 523 76 330
e.claassen@dewoldenhoogeveen.nl

   
jose

José Reinholtd

José Reinholtd is accountmanager/
beleidsadviseur Economische Zaken en
is het eerste aanspreekpunt voor:

  • Recreatie en Toerisme
  • Leader Zuidwest Drenthe

T 14 0528
M 06 - 364 16 659
j.reinholtd@dewoldenhoogeveen.nl

   

emile

Emile Sieders

Emile Sieders is accountmanager Economische
Zaken en is het eerste aanspreekpunt voor:

  • Regionale samenwerking
  • Aansluiting onderwijs-arbeidsmarkt
  • Ondernemersvereniging Ondernemend Hoogeveen
  • High Tech Systems & Materials (HTSM)

T 14 0528
M 06 - 469 10 312
emile.sieders@dewoldenhoogeveen.nl

   
rob

Rob Tolman

Rob Tolman is accountmanager Economische
Zaken/horecacoördinator en is het eerste
aanspreekpunt voor:

  • Centrumgebieden
  • Horeca
  • Retail

T 14 0528
M 06 - 523 02 643
r.tolman@dewoldenhoogeveen.nl

   

rogier

Rogier Molenaar

Rogier Molenaar is beleidsadviseur Economische Zaken:

  • Economisch beleid 
  • Afstemming met provincie

T 14 0528
M 06 - 158 50 159
E r.molenaar@dewoldenhoogeveen.nl

   

rosanne

Rosanne van 't Slot

Rosanne van 't Slot is procesbegeleider vitale 
vakantieparken.

  • Transformatie vakantieparken
     

T 14 0528
M 06 - 409 30 572
E r.vant.slot@dewoldenhoogeveen.nl  

   

Anita

Anita Stapel

Anita Stapel is ondersteuner van het team Economische Zaken:

  • Officemanager en secretariële ondersteuning team EZ
  • Coördinatie bedrijfsbezoeken wethouders
  • Organisatie ondernemersbijeenkomsten

T 14 0528
M 06 - 403 34 271
a.stapel@dewoldenhoogeveen.nl

   

Uitgelicht

Zoeken