Lees voor

Accountmanagers

De accountmanagers Economische Zaken kunnen u helpen als u op zoek bent naar een locatie of als u bijvoorbeeld uw bedrijf wilt uitbreiden. Maak kennis met onze accountmanagers en aarzel niet om contact op te nemen met uw vragen!

Economische Zaken is onderdeel van de eenheid Realisatie van de Samenwerkingsorganisatie De Wolden Hoogeveen. De accountmanagers helpen ondernemers met al hun vragen rond vestiging of uitbreiding. Hieronder kunt u kennis met hen maken. Heeft u vragen? Neem dan gerust contact met ze op.

Het accountteam Economische Zaken van gemeente Hoogeveen

   

josee

Josee Bakker

Josee Bakker is accountmanager bedrijven en
is het eerste aanspreekpunt voor bedrijven op:

  • Industrieterrein De Wieken
  • Logistiek Centrum Hoogeveen (LCH-terrein)
     
T 14 0528
M 06 - 296 04 587
   

johann

Johann Bisschop

Johann Bisschop is accountmanager bedrijven.

  • Accountmanager ambassadeursnetwerk 


     

T 14 0528
M 06 - 523 76 317
E j.bisschop@dewoldenhoogeveen.nl

   

edwin

Edwin Claassen

Edwin Claassen is accountmanager bedrijven en
is het eerste aanspreekpunt voor bedrijven op:

  • Buitenvaart I
  • Griendsveenweg en Grittenhofterrein
  • Riegmeer
  • Schutlanden en Stationsgebied

T 14 0528
M 06 - 523 76 330
e.claassen@dewoldenhoogeveen.nl

   
emile

Emile Sieders

Emile Sieders is accountmanger. 

  • Aansluiting onderwijs-arbeidsmarkt
  • Dutch TechZone
  • "Ondernemend Hoogeveen"
  • Regio Zwolle

T 14 0528
M 06 - 469 10 312
emile.sieders@dewoldenhoogeveen.nl

   
rob

Rob Tolman

Rob Tolman is accountmanager. 

  • Centrumgebied
  • Horeca
  • Retail 
     

T 14 0528
M 06-523 02 643
r.tolman@dewoldenhoogeveen.nl

   

Anita Stapel

Anita Stapel

Anita Stapel ondersteunt het team Economische Zaken als
officemanager.
 

T 14 0528
F 0528 - 291032
a.stapel@dewoldenhoogeveen.nl

   
rogier

Rogier Molenaar

Rogier Molenaar is beleidsadviseur Economische Zaken. 
 

T 14 0528

   
gea

Gea Weerts

Gea Weerts is coördinator van het team Economische Zaken.  



 

T 14 0528
M 06 - 523 76 328
g.weerts@dewoldenhoogeveen.nl

   

Uitgelicht

Zoeken